Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

100 Milyon Beğeni Rekoru

1

 

2014 Dünya Kupası’nda da sık sık adından söz ettiren pop star Shakira, Facebook’ta 100 milyon beğeniye ulaşan ilk isim olarak önemli bir rekora imza attı.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarının başında gelen Facebook, oldukça önemli bir kilometre taşını daha geride bırakmayı başardı. Geçtiğimiz yıllarda kırdığı rekorlar ve ulaştığı yeni zirvelerle sık sık gündeme gelen Facebook‘ta bir ilk daha yaşandı ve ilk kez bir sayfanın beğenileri 100 milyonun üzerine geçti. Sosyal medyada bir ilki başaran bu isim ise ünlü şarkıcı Shakira oldu.

Guinness Dünya Rekorları da geride bırakılan bu yeni kilometre taşını resmileştirdi ve Kolombiyalı pop star Shakira’nın Facebook‘ta 100 milyon beğeniye ulaşarak sosyal medyada rekor kırdığını açıkladı. 2014 Dünya Kupası’nın kapanış töreninde sahne alan Shakira, Dünya Kupası boyunca ön planda kalan isimler arasında yer alarak beğenisi sayısını hızla arttırmayı başardı. 100 milyon beğeniye ulaşan ilk isim olan Shakira’nın geride bıraktığı isimler arasında yaklaşık 92 milyon beğeniye sahip olan Eminem ve yaklaşık 89 milyon beğeniye sahip olan Rihanna yer alıyor.