Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

18 Temmuz Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç

 

Güne keyifli başlayacaksınız ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Yakınlarınız ile ilgilenebilir, çocuklar, kardeşler ve arkadaşlarınızın sorunlarına yardımcı olabilirsiniz. Gün içinde alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve hayallerin dağıtıcı etkisinden uzak durmaya çalışın. Aslında hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir dönem. Parasal ihtiyaçlar ve benzeri sorunlar nedeniyle hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.

 

Yengeç Burcu Genel Durum
Bugün duygularınız güçlenerek kontrolünü ele alabilirler. Çevrenize karşı fazlasıyla hassas yaklaşımlarınız olabilir. Değer yargınız güçlenecektir. Empati kurmaya çalışın.