Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

3oo Spartalı Değil 3oo CHP’li

CHP Çayırova İlçe örgütü, 30 Mart seçimlerinde sandık başlarında ve sahalarda görev alacak üyeleri ile kahvaltıda buluştu.Toplantıya 300 sandık ve saha görevlisi katıldı.

Çayırova İkiler restoranttaki kahvaltılı toplantıya CHP ilçe Başkanı Rasim Meriç, Belediye Başkan Adayı Timur koç, İlçe Yöneticileri ve Belediye meclis üyesi adayları katıldı.

Kahvaltı sonrası Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe başkanı Rasim Meriç, “hazırız” dedi. Meriç, coşkulu bir şekilde yaptığı konuşmada,” Seçim günü, sandığa sahip çıkmayı hayati önemde görüyoruz. Bu yüzden uzun süredir hazırlıklar yaptık. Eğitimlerimizi tamamladık. Eksiklerimizi gözden geçirdik. Büyük bir aileyiz. Tüm sandık görevlilerimiz ve saha sorumlularımız, teknik ekibimiz 30 mart için hazırdır. Kazanacağımızdan şüphe etmiyorum.”dedi.

Toplantıda konuşan CHP Çayırova belediye başkan Adayı Timur koç ise, biz büyük hizmet iddiaları ile yola çıktık. Güzel bir kent, işsize iş, evsize ev için örnek projeler hazırladık. Çayırova’ya yeni bir değer katacağız. Bundan kesinlikle taviz yok. 30 mart’ta iktidar olacağımıza inanıyorum. Hem iktidar olmak hem bu mükemmel hizmetleri halkımıza armağan etmek, öncelikle sizinle mümkün. İktidar olamazsak, her şey kağıt üstünde kalır. İktidar olmak ise, başta sizin emeğinizle, çabanızla ve sandıklara sahip çıkmanızla mümkündür. Sandık önemli. Çünkü, halkın gözünden, sözünden ve davranışından anlıyorum iktidara yürüdüğümüzü. Hepinize şimdiden halkımız adına teşekkür ediyorum”dedi.

Toplantıda söz alan görevliler ise, donanımlarının tamam olduğunu, 30 mart için hazır olduklarını, sandıklara ve halkın oylarına sahip çıkacaklarını vurguladılar.