Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Alpha Göz Dolduruyor

1

 

Sony Alpha a5000, hem video hem de fotoğraf performansıyla göz dolduruyor. 20.1 megapiksel çözünürlüğündeki Sony Exmor APS-C sensörün yer aldığı kamera, ultra hızlı otomatik netleme ve görüntü işleme yapabilen BIONZ X görüntü işleme motoruyla desteklenmiş. 180 derece hareket edebilen 3 inç ekranıyla çok yüksek kalitede selfie çekimleri yapmanızı sağlayan Sony Alpha a5000, Wi-Fi ve NFC gibi gelişmiş bağlantı özelliklerine sahip.

Değiştirilebilen objektifler sayesinde geniş bir objektif yelpazesine sahip olan Alpha a5000, 16-55 mm objektif kitiyle birlikte geliyor. Sony’nin yeni aynasız ve değiştirilebilir lensli kamerası Alpha a5000, kompakt fotoğraf makinesi boyutları içerisinde DSLR performansıyla bir üst seviyeye geçmek isteyen kullanıcılar ilk tercihleri arasında yer alabilecek özellikler sunuyor. Aynasız tasarımı sayesinde DSLR kameraların hantallığından kurtulan Alpha a5000, dâhili Wi-Fi ve NFC gibi bağlantı özellikleri sayesinde çektiğiniz görüntüleri hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan paylaşabilme imkanı sunuyor.