Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bahar Candan kimdir?

 

Bahar Candan eski işte benim stilim şimdiki Survivor yarışmacısı Nihal Candan’ın kız kardeşi. Daha önce işte benim stilim podyumunda Nihal Candan’ın şovunda sahne almıştı. Şimdi ise işte benim stilim yarışmasında ter dökecek.
Bahar Candan, İşte Benim Stilim yarışmasının en fazla gündem olan ismi olarak öne çıkıyor. Daha önce İşte Benim Stilim’de yarışan ve Survivor’a katılan Nihal Candan’ın kız kardeşi olan Bahar Candan hakkında tüm bilgileri sizler için derledik. Javasız sohbet farkıyla Bahar Candan biyografisi sizlerle..

İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Bahar Candan 18 yaşında olup Beykent Üniversitesi’nde okumaktadır. Hukuk Fakültesinde eğitim hayatına devam eden ve avukat olmayı isteyen güzel yarışmacı yarışmaya büyük amaçlarla katıldığını belirtti. Asıl amacının kariyeri boyunca egolarını doğru şekilde yöneltmek olduğunu açıkladı.
Bahar Candan’ın Yaşı: 18

Bahar Candan’ın Boyu: 170

Bahar Candan Kilosu: 47