Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bengü’nün yeni sevgilisi

 

Uzun zamandır sevgilisi olmayan Bengü, sonunda muradına erdi ve aradığı aşkı Selim Selimoğlu’nda buldu. Bengü, geçen hafta 38. yaşını sevenleriyle bir arada kutladı. Uzun süredir aşk hayatıyla gündeme gelmeyen Bengü, sonunda yeni bir aşka yelken açtı.

Sevgilisine sarılırken çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Bengü yazdığı notla adeta Selim Selimoğlu’na olan aşkını da ilan etti.
“Çok bekledim seni sevgilim… Yalnızlığın dibine vurdum hatta…Aşk’a küstüğüm zamanlar bile oldu aşk şarkıları söylerken…Çok bilmesin kimse; sevmesin de bizim kadar…Şimdi herkes bizden duysa ne güzel olmaz mı? …Çok sev sevgilim…Ölene kadar”
Bengü en son geçen yıl bir erkek arkadaşıyla görüntülenmişti. Akın Altan ile fırtınalı bir aşk yaşayan Bengü, Altan’dan ayrıldıktan sonra uzun bir süre aşka ara vermişti. Bir süredir aşk aradığını söyleyen güzel popçu, Bebek trafiğinde yeni sevgilisi ile görüntülenmişti. Bengü gazetecileri görünce paniğe kapılmıştı.