Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Beren’in Atlası

1

 

Hayranları bir yetenek yarışmasıyla ünlenip 10 yılda star bir oyuncu haline gelen Beren Saat’in tüm dünyada yayınlanan projelerinin haritasını çıkardı.

Türkiye’nin Yıldızları yarışmasıyla tanınan Beren Saat, 10 yıl boyunca yaptığı projelerle sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada önemli bir şöhretin sahibi oldu.

30 yaşındaki oyuncunun attığı her adımı takip eden hayranları hangi ülkede, kaç projesinin yayında olduğunu dünya haritası üzerinde gösterip bir yazı kaleme aldı. Şimdiye kadar dizi ve filmlerde 10 kadın karakterine hayat veren Saat için fanları hazırladıkları haritanın altına şunları yazdı:

“10 yıldan fazladır 10 farklı kadın 10 hayat ve bugün bu hayatlar dünyanın farklı noktalarına aynı anda ulaşıyor. Avrupa, Orta Doğu, Güney Amerika ve diğerleri… Tüm bu ülkeler tek bir ortak payda da birleşti Beren Saat! Böyle bir sevgiye ilgiye bağlılığa kaç kişi sahip olabilir ? Sadece işini aşkla tutkuyla yapan insanlar. Ne mutlu ki böyle biri var hayatımızda ve bize ışık tutuyor. Siz bizim gururumuzsunuz!”