Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bu sürümde yok yok

1

 

Gelen şikâyetleri tek tek not eden Apple; iOS 8 üzerinde çalışmalar yapmıştı. O çalışmalardan en sonuncusu olan iOS 8 Beta 2 sürümü de kısa bir süre önce kullanıcılarla buluştu.

Peki, iOS 8 Beta 2 Sürümünde Neler Var?

27 Nisan tarihli iOS 8 Beta 2’de geliştirilmiş özelliklerin en başında; yenilenmiş Müzik Uygulamaları yer almakta. iOS 8 Beta 2’ye paralel olarak taşınabilir-taşınamaz bilgisayar işletim sistemi olan Mac OS X Yosemite’e de Apple bir el atmıştı.

Tıpkı iOS gibi güncellenen OS X Yosemite 10.10.4 Public Beta, iOS 8 Beta 2 ile uyumlu çalışıyor. Yani hem Mac hem de bir iOS’lu taşınabilir cihazınız varsa sistemler arası uyumdan yararlanmış olacaksınız.

Zira problem yaşadığınız çoğu eşleşme problemi yenilenmiş sürümle ortadan kaldırılmış. iOS 8’le beraber CarPlay, Wi-Fi, MoreOver, GPS’in performansı arttırılmış. iOS ve OS X kullananlar cihazlarını güncelleyerek performans problemlerinden kurtulmuş olacak.