Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bu Yazin En İddaalı Şarkısı Geliyor

Cihat Uğurel’den biraz söz edersek; 2003 Yılına kadar İstanbul’un çeşitli gece kulüplerinde gerek resident gerekse guest Dj olarak performans sergileyen Cihat Uğurel aynı zamanda İstanbul’da gerçekleşen birçok dev organizasyonda dünya sıralamasında üst sıralarda yer alan Tiesto Armin Van Buuren, Paul Van Dyk ve Carl Cox gibi isimlerle beraber aynı sahneyi paylaşmıştır.Cihat Uğurel 2011 yılında ilk Albumu olan Sortie Bosphorus BY Cihat Uğurel” albümünü çıkarmıştır !!! Cıkış parçası olan “Secret Love” Buddha Bar’ın yaratıcısı Claude Challe’in albümü ‘Select 4:Music For Our Friends” ‘ te yayınlanarak tüm dünyanın dikkatini çekmiştir. Dolapdere Bing Gang için yaptığı ve Türkiye’de ki en iyi düzenlemelerden biri olarak kabul edilen “Gimme Hope Jo’anna” isimli parça büyük beğeni toplamıştır.2012 Yılında KRAL POP’a özel olarak yaptıgı Versionlarla Buyuk Begeni Toplamıstır.Aynı Zaman da Türkiye’nin önde gelen Sanatçılarının şarkılarına Remix yaprak adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.Ayrıca;Tarkan,Hande Yener,Serdar Ortaç,Sinan Akçıl,Yalın,Bengü,Murat Boz, Gülşen,Mustafa Sandal,Sibel Tüzün,Soner Sarıkabadayı,Ozan Colakoglu Feat Ajda Pekkan,Gibi birçok ünlü sanatçıların parçalarına remixler ve düzenlemeler yapmıştır. Çalışmaları birçok otorite tarafından takdir toplamıştır.

Süleyman Akyıldız ise; müzisyen bir aileden geliyor. Yakışıklılığı ve müzisyenliği ile biliniyor. Yıllarca müzik eğitimi ve önemli isimlerden şan dersi alan Süleyman, Profesyonelliğe ilk adım olarak “Star Avı” isimli ses yarışmasına katıldı ve 2. olarak ayrıldı.Daha sonra “Zor Bulursun” albümünü ve “Vaktin Doldu” single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.Müzik eğitimine Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarı’nda devam eden Süleyman,bir yandan da Türkiye’nin birçok yerinde Sahne almaya devam etmektedir. Kendi şarkılarını Sanatçı dostlarıyla da paylaşan Süleyman, Besteci kimliğini de göstermiş bulunmaktadır.

Süleyman Akyıldız şimdi ise tüm tecrübesi ve enerjisini “Tutmayın Beni” ile birleştirdi.

Daha önce Nalan’ın seslendirdiği “Tutmayın Beni” şarkısının sözleri Zeynep Talu’ya Müziği ise Garo Mafyan’a ait. İkilinin oynadığı Video klip ’in Yönetmenliğini ise Erkan Nas üstlendi. Maslak Arena XLarge Club’de çekilen klip’de, görsel açıdan birçok farklı kare bulunmakta.
İki Başarılı Müzisyen şarkıya yepyeni bir soluk getirdi ve Hayranları tarafından merakla bekleniyor Star Odası Prodüksiyon etiketi ile yayınlanacak Single 2014 Mayıs ’da tüm dijital platformlarda yerini alacak.