Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bulyonlu yemekler

 
Et ve tavuk suyu bulyonlu yemekler sayesinde sofralarınıza lezzet katabilir; ailenize ve sevdiklerinize hızlı bir şekilde enfes yemekler hazırlayabilirsiniz. Harika sofralar için küp, jel ve toz formlarda üretilen Knorr bulyonlardan dilediğinizi kullanabilirsiniz.

eleneksel kurutma yöntemleri kullanılarak hazırlanan baharatlar ile çeşnilendirilen et ve tavuk suyu bulyon çeşitleri ile Knorr, sofralarınıza lezzet katmanıza yardımcı olur.

Et veya sebze yemeklerinden çorbalara ve pilavlara kadar çeşitli yemeklerde kullanabileceğiniz et ve tavuk suyu bulyonları, pürelerinizde ya da soslarınızda da rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Yemeklerinize lezzet katacak olan et ve tavuk suyu bulyonların aynı zamanda kokusuyla da sizi cezbedeceğini göreceksiniz. Tencere yemeklerinde, çorbalarda veya soslarda özellikle kullanılan Knorr et ve tavuk suyu bulyonlar, kullanıldıkları tüm yemeklere imzasını atıyor. Raf ömrünün uzaması için hiçbir koruyucu madde eklenmeyen, özel ambalajı sayesinde tazeliğini koruyan tavuk ve et suyu bulyonlar tane tane pilavlarınızın ve ailece severek yediğiniz tencere yemeklerinizin vazgeçilmezi olarak mutfaklardaki yerini alıyor.

Hangi tür yemeğinize ekleyeceğiniz fark etmeksizin, kullanacağınız küp veya jel formdaki bulyonlar ile yemeğinize ek olarak tuz atmanıza da gerek kalmaz. Çünkü bulyonların hazırlanış sürecinde içerisine yemeğinize lezzet katan baharatlarla birlikte ideal miktarda tuz da eklenir. Bu sayede yemek yaparken tuz eklemek zorunda kalmadan, tam tadında tam kıvamında yemekler hazırlayabilirsiniz. Böylece yemeklere gereğinden fazla tuz ya da baharat ekleme sorunu da yaşamazsınız. Küp bulyonlarınızı sulu yemeklerinize eklemeden önce ılık suda çözdürebileceğiniz gibi, doğrudan tencereye atarak da kullanabilirsiniz. Bulyon, yemeğinizin suyunda kolayca eriyecek ve tüm tencereye eşit şekilde dağılarak, tam tadında tam kıvamında yemekler pişirmenizi sağlayacaktır.

Mutfakta henüz tam olarak uzmanlaşmış olmasanız bile et ve tavuk suyu bulyonları kullanarak hazırlayacağınız yemeklerle usta bir aşçı gibi görünebilirsiniz. Akşam yemeğe gelecek misafirleriniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız veya aileniz için harika sofralar hazırlarken, Knorr tavuk suyu ve et suyu bulyonlar mutfaktaki en lezzetli yardımcınız haline gelir.

Et ve tavuk suyu bulyon kullanarak hazırlayacağınız yemeklerde kullanmak üzere pratik ipuçları almak ya da birbirinden lezzetli yeni yemek tarifleri öğrenmek için Knorr’un sizler için pratik bilgilerle dopdolu şekilde hazırlamış olduğu www.herkessofraya.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada yer alan bilgiler ve tarifler sayesinde yemeklerinizi daha lezzetli hâle getirebilir; ailenize ve misafirlerinize hızlı ve pratik bir şekilde hayranlık uyandıran sofralar hazırlayabilirsiniz.