Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Burdur mobil sohbet

 

Öncelikle sizlere Türkiye’nin en güzel illerinden biri olan Burdur ilimiz hakkinda daha sonrada Burdur mobil sohbet icerisinde yapabilecekleriniz hakkinda bilgilendirme yapacagim..

Akdeniz bölgesinin Göller bölgesinde yer alan ilimiz. Yüz ölçümü 6887 km2, nüfusu 256 803 kişi (2000), il plâka kodu 15′dir. İlçeleri; Merkez, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çağdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova’dır.
İl toprakları Batı Toros dağlarıyla engebeleşmiştir. Burdur ili, batıda Eşler Dağı, kuzeyde Söğüt Dağı ve güneyde Katrancık Dağı’yla kuşatılmıştır. Burdur’da bulunan akarsuların büyük bir bölümü denize ulaşmaz. Burada bulunan göllere dökülür. En önemli gölleri, Burdur, Karataş, Salda, Yaraslı ve Gölhisar gölleridir. Burdur Gölü dışarıya akıntısı olmadığından tuzlu bir göldür. Bu nedenle bu gölde balık yaşamaz. En önemli ovası Tefenni Ovası’dır. Ayrıca, Burdur, Ağlasun, Bucak, Gölhisar ve Yeşilova öteki önemli ovalarıdır. Antalya yakınlarında bulunan dağlık alan ormanlıktır. Bu ormanlarda dünyada eşine az rastlanır sedir ağaçları vardır. Akdeniz ve karasal iklimin etkisi altındadır. Kışlar soğuk ve kar yağışlı, yazlar kurak ve sıcak geçer.

Mobil sohbet denince akla gelen son zamanlarin en hit sohbet sitesi DostlarSohbet.Com Google arama motorunda kendini ispatlamis ve bu sayede basaridan basariya kosmaktadir. Javasız sohbet icerisinde her ile özel oda acarak bu dalda yepyeni bir olusum sergileyen sitemiz Burdur ilimizden aramizda olanlari ayni cati altinda toplamak icinde Burdur mobil sohbet‘i aktif hale getirmistir.

 

Sohbet siteleri icerisinde her yasa ve her kesime hitap eden sohbetler edebilir yakin ilcelerdeki kisilerle birebir real görüsmelerde yapabilirsiniz. Ayrica sohbet odaları  genelinde birebir sohbetler edebileceginiz gibi istediginiz kisi ile özel görüsmelerde yapabilirsiniz.

Sohbet chat icin her özelligi icinde barindiran mobil sohbet icerisine gelerek keyifli sohbetlerimze ortak olun ve Türkiye’nin en keyifli sohbet siteleri farkini hissedin..