Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Büyük kavga

1

 

Eski One Direction üyesi Zayn Malik, Taylor Swift’in telif hakkı istemesini Twitter’dan eleştirince, Swift’in DJ sevgilisi Calvin Harris topa girdi ve hakaretler havada uçtu…
Pop müziğin telif hakları savunucusu Taylor Swift, telif hakkı vermeyen müzik paylaşım sitesi Spotify’den çekilip Apple Music’e kafa tutunca müzisyenler için önemli gelişmeler oldu.

Ancak, One Direction’dan geçtiğimiz aylarda ayrılan Zayn Malik aynı fikirde değil. Malik, Twitter’dan yaptığı açıklamada “Albümümü almıyorlarsa o kadar dert değil, bir ev aldım, orada çok sevdiğim köpeklerimle yaşıyorum. Başka bir şeye ihtiyacım yok” dedi. Topa Swift’in DJ sevgilisi Calvin Harris girdi.

Eski one dırectıon üyesi Malik’e Twitter’dan ‘Paranı zulaladın mı, rahat mısın?.. Hayatta kalma hakkına sahip yüzde 99’u hiçe say, o müzisyenler ne yerse yesin’ şeklinde cevap verdi. Sinirlenen Malik’in cevabı ise “Sana takma dişlerin düşmeden paçalı donunu toplamanı öneririm” dedi ve ekledi “Bu yazdıklarınla katıksız bir salak olduğunu ve söylediklerimden hiçbir şey anlamadığını gösterdin.”

İkilinin kavgası dünya magazin gündemine otururken, Taylor Swift sessiz kaldı.