Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Chat Siteleri Sohbet Siteleri

Chat Siteleri Sohbet Siteleri

 

Türkiye Sohbet, Avrupa Sohbet Odaları Chat Odaları Chat Siteleri Sohbet Siteleri hayatımızın en büyük bölümünde yer alan çoğu zamanlarımızı geçirdigimiz bu mekanlar her yaştan beyler bayanlar herkes gece gündüz boş zamanlarında buralarda vakit geçirmektedirler.

Bu tür chat mekanları sadece Türkiyede degil Dünyanın tüm ülkelerinde  bulunmaktadır zaten bu hizmetler ilk avrupa ülkelerinde başlayarak halka açık olarak faaliyete geçirilmiştir belkide en son biler tanmışmışızdır arkadaşlık muhabbet siteleri ile normal her çıkan ilk hizmet önce avrupa ülkelerinde sonrada bizim ülkemizde görülmektedir.

Yurt dışındaki hizmet veren siteleri bilemem hizmetlerini yada site içerisindeki kullanım alanlarını veya ziyaretçilerin aryışlarını olsun iletişimlerini olsun nasıldır malumatım yok katılmadıgım bir ortam hakkındada yorum yapmam insanlara yanlış bilgi vermem dogru olmaz.

Bu dedenle kendi ülkemizdeki sanal ortamlarda bulunan chat aleminden ziyaretçilerinden sosyal paylaşım platformaları yada sanal ortamlar diye adlandırdıgımız bu mekanlarda neler yaşanıyor ne gibi olaylara sahit oluyoruz bizlere sunulan bedava olarak hizmet veren bu yerlere veya sitelerin kurucularının emegine ne kadar deger veriyor saygı duyuyoruz bu sorular insanın kafasında hep bir soru işareti olarak kalıyor.

Belki sitelerin ziyareçilerini bu konular pek ilgilendirmiyorben eğlenirim muhabbetimi yapar çıkarım sitelerdeki olumlu yada olumsuz olaylar beni ilgilendirmez düşüncesini taşıyan duyarsız insan çoktur tabi herkes duyarsız diye bir şey yok çok ziyaretçi tanıyorum bu konulara ilgili ve duyarlı.

Chat Siteleri Sohbet Siteleri İçerisinde Olumlu Olumsuz Neler Oluyor

Evet arkadaşlar degerli site ziyareçileri bu gün bu konu hakkında yazılarım olacak diger konular hakkındada her gün makalelerimde yer verecegim lakin bazen düşünüyorum sanal ortamların olaylşarına yer verecegim ve çok kezde yer vermişimdir acaba kaç kişi okuyor ve bu uyarılarımı dikkate alıyor.neyse umudumu kesmeyim on kişi içinde beşi dikkate alsa oda yeter.

Göz ardı etmememiz gereken sanalın en fazla yaşanan olayı sözlü taciz sözlü kavgalar gerçekler acıdır ama sanal ortamlarda tam bir vahşet yaşanmakta ve bunlarıda biz ziyaretçilerin eserleri çünki sitelere takılan insanların kendimiz gibi yaşayan canlı olduklarını unutuyoruz saygı sevgi hoş görü yerine asabi tavırlar küfür argo hakarekler havada uçuşuyor hadi bunları yapıyoruzda yaparken acaba bizlere bedava olarak hiç bir beklentisileri olmadan maddi manevi emek veren site kurucularına ne kadar zarar veriyoruz hiç düşünüyormuyuz.

Düşünmeyiz zira benciliz sadece kendimizi düşüünür nasıl egolarımızı tatmin ederiz onun derdindeyiz halbuki biraz saygı biraz hoş görü her şeyin ilacıdır onun bilincinde degiliz.

Chat Siteleri Sohbet Siteleri