Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çöpe Bırakılan Bebeğin Ailesi Yakalandı

1

 

Pamukkale ilçesinde çöp poşetinde bir vatandaş tarafından bulunan yeni doğmuş erkek bebekle ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, konteynerin yanındaki çöpte poşet içinde bulunan bebekle ilgili polis ekiplerinin başlattığı çalışmada, bebeğin annesinin Y.U. (26) olduğu tespit etti. Bahçelievler Mahallesi’ndeki eve giden polis ekipleri, Y.U’nun bebeğin babasının A.A. (28) olduğunu iddia etmesi üzerine söz konusu 2 kişiyi gözaltına aldı.
Evli ve 5 yaşında bir çocuk annesi olduğu öğrenilen Y.U’nun ifadesinde, “Eşim cezaevinde, A.A ile yaşadığım ilişkiden istemediğimiz bir çocuk oldu. Bebeği çöpe A.A attı” dediği öğrenildi.

Saraylar Mahallesi’nde konteynere çöp atmaya giden bir vatandaş, çöp poşetinde yeni doğmuş bir erkek bebek bulunca polis ekiplerine haber vermişti. Daha sonra yeni doğmuş bebek, Denizli Devlet Hastanesi gülşen Ayaz Kadın ve Çocuk Doğum Servisine götürülerek tedavi altına alınmıştı.