Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Erkan Zengin’den açıklama

1

 

Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Erkan Zengin, İsveç Milli Takımı’ndan arkadaşı olan İbrahimovic için “İnanılmaz biri. Burada 60 gol atar. Trabzon’da onulan oynamak isterdim” dedi.
Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Erkan Zengin, İsveç Milli Takımı’ndan arkadaşı olan Zlatan İbrahimovic’in Türkiye’de futbol oynayabileceğini söyledi.

Zengin, “Van Persie Türkiye’ye geliyorsa, o da gelir. 33 yaşına girecek, bir yıl sonra neden gelmesin? Türkiye Ligi bence Fransa Ligi’nden daha iyi. Burada en çok golü atan kim? Türkiye Ligi’nin rekoru kaç? Diyelim 30… O 60 atar. İbrahimovic inanılmaz bir futbolcu. Anlatılmaz, onunla oynamak lazım. Birlikte Trabzonspor formasını giymeyi çok isterim” dedi.

Erkan, Beşiktaş maçında 133 kilometre hızla çektiği şutun filelerle buluşmasıyla ilgili olarak da “Beşiktaş’ı son dönemde deplasmanda yenemiyorduk. Aklıma o geldi. Ayağıma denk geldi, vurdum. Herhalde bir daha böyle bir gol olmaz” yorumunu yaptı.