Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Estetik Yaptırmıyor

1

 

İngiliz model ve şarkıcı Katie Price, burun ve göğüs ameliyatlarından dolayı estetik olmayı seven bir ünlü olarak tanınıyor.

Bir yıl arayla iki çocuk dünyaya getiren Price’ın doğumlardan sonra yeniden bıçak altına yatması, hayranlarını şaşırtmayacak bir hareketken, o, tam aksi tavrıyla şaşırttı.
Ameliyat olmayı reddeden Price, doğum sonrası vücudunu onarmak için 50 bin sterlin para yatırmayı planladığı iddialarına ateş püskürdü.

İki hafta önce doğum yapan 36 yaşındaki Price, bebek sonrası bozulan vücut hatlarını eski haline getirmek için hiçbir şey yapmama konusunda kararlı görünüyor.

Yeni doğumdan çıkmış her kadın gibi vücudunda fazlalıkları olan ünlü model ve şarkıcı, “Vücudumda çıkıntılarım var ve bu doğumdan sonra çok doğal. Bedenim arka arkaya iki bebeği beslemek zorundaydı, tüm diğer çocuklarımda da olduğu gibi. Önceliğim vücudum değil, çocuklarım. Çocuk sonrası kilo verme hedefim var ve bunu kendimi hazır hissettiğimde gerçekleştireceğim” açıklamasını yaptı.