Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hep Sohbet Var Sohbet Hane Burası

Hep Sohbet Var Sohbet Hane Burası

Sohbet buldum,Sohbet burada sınırsız Hep Sohbet Var Sohbet Hane Burası Türkiye burada toplanmış Yurtdışında yaşayan bir çok gurbetçi vatandaşlarımız burada gerçekten samimi hoş bir ortama sahip chat.dostlarsohbet.com seviyeli sohbetleri hoş muhabbetleri insanların arasındaki diyaloğların saygılı ve sevgi dolu gözlemlerime dayanarak konuşmak gerekir ise tek kelime ile harika bir mekan.

Birde sadece bu sitedeki ziyaretçiler degilde genel olarak internet ortamlarındaki chat sitelerinde ilgimi çeken bir konu ise bu yerlere katılan kişilerin sanki yıllarca konuşmaya hasret kalmışlar ve bu konuşma isteklerini katıldıkları muhabbet sitelerinde gidermek için hiç susmadan muhabbet etmeleri yazı ile bile olsa sanki bu fırsat ellerine bir kez geçmiş bir daha aynı fırsatı yakalayamayacak gibi zamanı degerlendirmekteler.

Galiba birde insanlar sanal ortamlarda kendilerini daha özgür hissediyorlar diledikleri her şeyi buralarda yaşıyorlar kısıtlama olmadan ayıplama olmadan aile baskısından cevre baskısından uzakta böylesi özgürlüğüde buldukları ortamlarda susmamaları normal diye düşünüyorum.

Şimdi bir konuya deginecegim arkadaşlar buda uzun zamandır ilgimi çeken bir konu aslında ama konuyu ele almak bu güne nasipmiş sohbet odalarında  insanlar dogal olarak kendi adlarını kullanmazlar kullananlar ise çok nadirdir genel olarak bir rumuz seçerler kendilerine ve o rumuz ile girerler buraya kadar her şey normal anormmal olan ise yani en azından bana ters düşen olay özelikle bayalarda buna çok rastlıyorum.

Bayanlar kendilerini özene bezene ilgi çeken yada ender görülen rumuzları seçiyorlar tabi en dogal hakları lakin bazı takma isim kullanan ziyaretçilerimiz varki karan,ı kerimde yer alan arapça yada arapçanın türkçe çevirileri olan isimler normal olarak insanlar çocuklarınada bu tür isimleri vermekte ama rumuz olarak heleki sanal ortamlarda rumuz olarak kullanılmasına insanı hayretler içerisinde bırakıyor.

Hepimiz biliyoruz chat ortamlarında olan olumsuz olayları ziyaretçilerinin bir birleri ile olan iletişimlerini yapılan küfürler kullanılan kötü kelimeler bu küfür yada kelime sadece o sahsa yapılmıyor otmatik olarak o sahsın almış oldugu rumuz yazılarak yapılıyor sizlere ne derece normal geliyor ama bence kuranda yer alan kutsal kelimeler kullanılmaması bu gibi olayların olası oldugundan kullanılmaması gerekli diye düşünüyorum fazla açıklamaya gerek yok heralde düşünürseniz ve biraz arastırma yaparsanız anlarınız olayın gerçek yüzünü.

Hep Sohbet Var Sohbet Hane Burası

Hep Sohbet Var Sohbet Hane Burası