Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hira’da Tümör Çıktı

1

 

Demet Akalın, hakkındaki eleştiriler yüzünden 1 yaşına basan kızı Hira’nın fotoğraflarını vücudunda çıkan iyi huylu tümör nedeniyle paylaşmadığını açıkladı.

Demet Akalın’ın geçen çarşamba 1. yaşını renkli bir partiyle kutladığı kızı Hira’nın sadece kolunun göründüğü fotoğrafı paylaşması dikkat çekmişti.

Şarkıcı, gizem yaratmak için bunu yaptığını söyleyen takipçiye açtı ağzını yumdu gözünü… Bunu yaparken de uzun zamandır kızında çıkan tümör nedeniyle zor günler geçirdiğini açıkladı. Akalın konuyla ilgili şunları yazdı: “Hiç bu kadar magazinin içindeyken gizem yaratacak bir hailm yok. İlk birkaç ay paylaştık ve kızımda iyi huylu tümör çıktı. Bunu nazara bağladık ve hala tedavisi sürüyor. Neler çektiğimi bir ben bilirim. “Allah aşkına o pis ağzınızı benim melek yavrumdan çekin. Çok bildiğin dünyan sana kalsın, tamam mı? Bir b… bilmeden de insanların hele bir bebeğin hayatına sakın karışma adını da anma…”