Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İbo’nun Masraflarını Karşılıyor

1

 

İbrahim Tatlıses’in masrafları 18 yıllık arkadaşı Merinos Halılarının sahibi Erdemoğlu Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu tarafından karşılanıyor.

İkinci kez beyin ameliyatı olmak için Miami Beach sahilinde lüksb bir butik otele yerleşen İbrahim Tatlıses için 110 bin dolara sıfır kilometre 7 kişilik Cadillac Escalade ESV marka zırhlı araç alındı. Aracı kullanması için de güvenilir bir de Türk şoför tutuldu. Tatlıses’in masrafları 18 yıllık arkadaşı Merinos Halılarının sahibi Erdemoğlu Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu tarafından karşılanıyor.

Erdemoğu ve Türk doktoru Seza Güleç ile sık sık Cadillac’la dolaşan İbrahim Tatlıses, içinde televizyon, internet, DVD oynatıcısı bulunan muhteşem otomobile bindiğinde internetten tüm Türk gazetelerini gözden geçirerek Türkiye gündemini yakından takip ediyor.
Sibel Can’ın kaldığı 30. kattaki dairede mangal partisine et almak için Miami şehir merkezine alışverişe gittiğinde İbrahim Tatlıses, etrafını saranların ilgisine çok şaşırdı ve duygulandı. 4 saat sürecek tehlikeli beyin ameliyatı için “Ben kefeni aldım geldim. Allah’a inanıyorum. Halkımın duaları sayesinde bu ameliyatı atlatıp Türkiye’ye döneceğim” dedi.