Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

iPad’dan Yeni Modeller

1

 

Merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu iPhone 6 ve giyilebilir cihazlar alanındaki ilk ürünü olan Apple Watch’u geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısıyla görücüye çıkaran Amerikalı teknoloji devi Apple, önümüzdeki ay benzer bir tanıtım etkinliği daha düzenlemeyi amaçlıyor.

Yeni iPad modelleri üzerinde çalıştığı bir süredir konuşulan Apple’ın yeni nesil tabletlerini önümüzdeki ay düzenleyeceği bir basın toplantısıyla resmi olarak tanıtması bekleniyor. Apple’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre bu yeni iPad’lerin tanıtım kampanyaları için şimdiden çalışmalara başlayan firmanın reklamların hazırlanması için belirlediği tarihler, yeni tabletlerin Ekim ayı sonunda görücüye çıkarılacağına işaret ediyor.

iPad Air ve iPad Mini’nin yeni iPhone’da da yer alan A8 işlemciyi kullanan yeni modellerinin resmi olarak tanıtılacağı bu etkinlikte MAC için hazırlanan OS X Yosemite’in gün yüzüne çıkacağı söyleniyor.