Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İş Kadını Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yıldırır’ın cenazesine kayınvalidesi Meryem Yıldırır da katıldı. Cenazeyi uzaktan takip eden Meryem Yıldırır’ın iki yakınının yardımıyla güçlükle yürüdüğü gözlendi. Yankı Özkan Yıldırır’ın Kurumsal İletişim Müdürlüğünü yaptığı enerji şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Batu Aksay da cenazeye katılanlar arasında yer aldı. Zincirlikuyu Camii’ndeki cenaze törenine Yankı Özkan Yıldırır’ın eşi Orhan Yıldırır annesi Münevver Özkan başta olmak üzere çok sayıda arkadaşı katıldı.

Camide aynı anda 4 cenaze olunca kalabalık avluya sığmadı. Basın mensupların uzaktan görüntü almak zorunda kaldı. Öğle namazının ardından cenaze namazını kıldıran imam, Yankı Özkan Yıldırır’ın öldürülmesinin bütün Türkiye’yi üzdüğünü söyleyerek, dua etti.

42 yaşındaki Yankı Özkan Yıldırır’ın cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Genç kadının ölümünün ardından yasa boğulan eşi Orhan Yıldırır gazetelere duygusal bir ölüm ilanı verdi

‘Mükemmel eş, güzel insan, eşsiz dost, iyi evlat, başarılı iş kadını, Mocca ve Jessie’nin her şeyi, yardımsever adil meleğim… Biricik YANKIM. sen hep çok sevdin ve çok sevildin, biliyorum ki şimdi en sevdiğimin yanındasın. Apansız, vedasız, tesellisi olmayan ani gidişinin yeri doldurulamayacak bir boşluk, tarifsiz acıyla, sonsuza dek kalbimde olacaksın. Seni seviyorum….’