Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İşte gerçek dost

1

 

Çocukluk arkadaşı Elizabeth Diamond’a dördüncü derece beyin kanseri teşhisi konduktan sonra ona verdiği sözü tutan Ruffino, tek başına olan kadının dört kızını da evlat edinmiş.

İnsan yükü ağırdır, herkes taşıyamaz. Bugün engelli ve özürlü bir insanın bile yükünü kaldıramayan binlerce insan var, kaldı ki 4 kız çocuğunun sorumluluğunu tek başına alabilen bir kadın. Gerçekten son zamanlarda gördüğüm harika bir insan diyebilirim.

Helal olsun kadına birak arkadasi 1.derce akraba yapmaz bunu birde 4 tane. Iste din dil irk olmadan merhamet insanlik gosteren guzel insanlar Allah sizleri de merhametiyle onurlandirsin…ayrica musluman degil cennete gitmeyecek diyen dingiller sizler muslumansiniz madem bugun Allah icin ne yaptiniz muslumanlik adina ne yaptiniz da haşa Allah adina hukum veriyosunuz siz kimsiniz ki yargiliyorsunuz bu sozlerle onlara sevap kendinize gunah yazdiriyorsunuz giybet en buyuk gunahlardan biridir.

Insanlar kendi çocuklarını terk ediyor sokaklara bırakıyor kendi Babalık ve annelik Görevini yapamayan insanlara güzel bir örnek olmuş. Böyle iyi insanların daha çoğunlukta olduğu bir dünya da yaşamak isterdim.. Helal olsun..

Şımdı duşunsenıze bu kadın uydurulmuş ıslam anlayışına gore cennete gıdemıcek .ama bızım musluman ama uç yaşındakı cocuga tecavuz etmış butun pıslıklerı yaşamış cennete gıdecek bır gun sırf musluman oldugu için.