Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Javasız cinsel sohbet

 

Cinsel sohbet denince akla hemen irc sunucuları içerisindeki sapık kişiler akla gelir. Çünkü javasız sohbet olarak bizler yıllardır bu tarz kitle ile başbaşayız. Lakin buda bir ihtiyaç olduğu için bazı kişiler bu tarz ihtiyaçlarını sohbet sunucuları içerisinde gidermeyi düşünür.

Tabiki bir çok kişinin asıl amacı bu olsa da bazıları bunu belli etmeden dolaylı olarak işlerini görür. Ama bazılarıda mobil sohbet aracılığı ile olsun bilgisayarlardan olsun alalen sohbet sunucuları içerisinde bu ihtiyacını gidermeye çalışır.

Tabiki konu başlığımız javasız cinsel sohbet olunca tabi ki kendi kendime bende sordum neden cinsel sohbet? Sohbetin cinseli mi olur demeyin, chat ve sohbet siteleri içerisine giren insanlar da belirli kategorilerde sohbet etmek istiyor, o anki ruh haline göre değişiyor tabi.

Genel anlamda büyük sohbet sitelerinde veya Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde daha çok insanların aradıkları yine cinsellik oluyor. Fakat sadece cinsellik olduğunu düşünürsek biraz aldatıcı olur. O nedenle bu kategorileri biraz artırabiliriz cinsellik, erotizm, seks, dini, bilimsel, tarih veya marjinal eğilimler de var tabi gay, travesti gibi liste uzar gider.

Bunun için bir sohbet odasına girdiğimiz zaman karşımızda olan kişinin eğilimlerini iyi tahlil etmek isteriz, örmek olarak ben bilimsel bir konuda birisi ile sohbet etmek isterken karşımdaki kişi belki hoşlanmayabilir böyle bir sohbetten, belki oda cinsel konularda muhabbet etmek isteyecektir o nedenle sohbet partnerimizi çok iyi seçmemiz gerekir.

Javasız sohbet arkadaşımızda aradığımız özellikleri öğrenmek için ilk olarak yaşını sorarız, sorma nedenimiz de şudur, mesela sohbet edeceğimiz kişi belki yedi belki yetmiş yaşında olabilir veya ağzı çok iyi laf yapıyordur süslü sözlerle bizi aldatabilir çünkü çağımızda herkesim yediden yetmişe bilgisayara ve internete erişebiliyor. yani aradığımız ilk özellik yaşının yaşımıza uygun olmasıdır.

İkincisi de sohbet eğilimlerini öğrenmek yani konuşacağımız kişi nelerden hoşlanır. Bilim, tarih, felsefe cinsel, marjinal bu örneklerden hangisi? Artık bu da karşımızdaki kişinin dürüstlüğüne bağlı yani doğru bir insanla sohbet ediyorsanız size vereceği bilgiler doğrultusunda doğru insanı buldunuz demektir. Ama yanlış bir insanla konuşuyorsanız bu kez vereceği bilgilerde yanlış olacağı için, işiniz zor demektir. Bu nedenle bütün sohbet odalarındaki arkadaşlara Allah kolaylık versin.