Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kadersiz Bakan

AK Parti Kocaeli İl teşkilatı tarafından organize edilen aday tanıtım toplantısı Şehit Polis Recep Topaloğlu Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.

Tanıtım toplantısı tam bir şölen havasında başladı. 5 bin kişilik Şehit Polis Recep Topaloğlu Kapalı Spor Salonu tıklım tıklım doluydu. Protokolün salona girişi anons edildiğinde partililer attıkları tezahüratlarla salonu maç havasına soktu. 18.30’da başlaması gereken program her zaman ki gibi yine geç başladı. Slayt gösterisinden sonra konuşmalara geçildi. İl Başkanı Mahmut Civelek, Milletvekili Muzaffer Baştopçu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu sırasıyla konuşma yaptı. Başkan Karaosmanoğlu konuşmasını uzun tutunca partililer salonu yavaş yavaş boşaltmaya başladılar. İlk dakikalardaki doluluk programın ilerleyen yerini büyük boşluklara bıraktı. Konuşma sırası Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’a geldiğinde Bakan Işık Çayırova ve Gebze’den sonrada boş salona konuşmak durumunda kaldı. Yaşanan bu gelişme kimilerince bakanın kadersizliği kimilerine göre ise tepki olarak yorumlandı