Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kahriman Ailesi AKP’ye Destek Oldu

AKP Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar ve AKP Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, önceki gün SKM çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerine devam etti. Toltar ve Akbulut, Dilovası’nda geniş bir aileye sahip olan Kahriman ailesinin önde gelenleri ile bir araya gelerek destek istediler.

Ziyarette konuşan AKP Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, “AK Parti’nin son 12 yılda yaptığı hizmetler ortadadır. Dilovası’nda ise son beş yılda Dilovası’nın her mahallesine, her karışına güzel hizmetler yapıldı. Beş yıl öncesine kadar sokaklarında çamur içinde olan doğru düzgün yolu olmayan, alt yapısı olmayan, sahili olmayan, hastanesi olmayan, eğitimde en geri kalmış ilçe olan Dilovamıza büyük emekler harcayarak gecesini gündüzünü Dilovası halkına hizmet etmeye adamış Belediye Başkanımız Cemil Yaman ile burada saymakla bitmeyecek güzel hizmetler gerçekleştirdik” dedi.

AKP Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar’da yaptığı konuşmasında “Değerli kardeşimiz Cemil Yaman ile Dilovası çok büyük hizmetler almıştır. Dilovası kurulduğundan bu yana yapılan hizmetlerin daha fazlası AK Parti hükümetince, AK kodraların muhteşem ekibi ve Cemil kardeşimizin büyük emekleri ile yapılmıştır. Bizde bu değişim ve dönüşümün devam etmesi için göreve talip olduk. Bu gelişimin devam etmesi için sizlerden destek istiyorum” diye belirtti.

Kahriman ailesi adına konuşan İlhan Kahriman ise yaptığı konuşmasında “AK Parti hükümetinin ve Dilovası belediyesinin yaptığı hizmetleri çok takdir ediyoruz. Bizde biliyoruz ki ülkemiz ve Dilovası, AK Parti iktidarı ile Türkiye’de ve Dilovası’nda çağ atlayan projeleri hayata geçirmiştir. AK kadroların hizmet kervanının devam etmesi için önce Başbakanımıza ve sonra Dilovası’na sahip çıkmak için desteğe devam edeceğimizi belirtmek istiyorum” diye ifade etti.