Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kazanan Belli Oldu

1

 

Bu Tarz Benim’de kazanan kim? sorusu dün akşam yanıtını buldu, Nurcan-Aycan Şencan kardeşler 100 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu.

Show TV’de ekranlara gelen Bu Tarz Benim’de dün akşam final heyecanı vardı, büyük ödül sahibini buldu.

Final gecesinde şarkıcı Hande Yener, Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu jüride yer aldı. Hande Yener dansları ve şarkılarıyla geceye renk kattı.
Bu Tarz Benim’i kazanan belli oldu, twitter’da final tepkisi
Finalde Ezi Baylar, Ayşenur Balcı ve ikizler Aycan-Nurcan Şencan kardeşler yarıştı. Hafta içi en fazla yıldızı toplayarak bir puanı garantileyen Ezgi, yarışa bir adım önde başladı.
Yarışmacılar gecede 3 ayrı kıyafetle sahneye çıktı. Sonucu jüri oyları ve SMS’ler yüzde 50 yüzde 50 belirledi. Gecenin finalinde noter huzurunda yapılan SMS oylamasının sonucu açıklandı. Sonuçlara göre ikizler Aycan Şencan ile Nurcan Şencan büyük ödülü elde etti. SMS sonuçlarında ikinciliği Ayşenur Balcı üçüncülüğü ise Ezgi Baylar aldı.

Büyük ödülü alan ikizlerden Nurcan Şencan “Bizi destekleyenlere teşekkür ederiz. Bize her zaman destek olan annemize ve şu an Adapazarı’nda izleyen babamıza teşekkür ediyorum. Bizlere inandılar. Buraya her sabah geldiğimizde, buradaki arkadaşlarımız bize yardımcı oldular. Sürekli moralimizi düzeltmeye çalıştılar” diye konuştu.
Yarışmanın hayranlarından ise finale tepki vardı. Çünkü, final gecesi çok uzun süre banttan yayınlandı. Gecenin sonunda kısa bir süre canlı yayına geçildi ve sonuçlar açıklandı. Ancak finalde ne jüri vardı ne de seyirciler. Finalin çok sönük olduğuna yönelik yorumlar yapıldı. İşteTwitter’a yansıyan o yorumlar:

TWITTER’DA BU TARZ BENİM YORUMLARI

-böyle final mi olur be on kişi toplanmış normal eleme gecesi bile daha iyiydi en azından jüri oluyodu da yorum falan yapıyodu

-Çok berbat bi final yaptınız tebrikler ?????? jüri yok, eski yarışmacılar yok aferim hiç zevk almadık

-Jüriyi çalmışlar, 5 kişiyle final falan… Ne bileyim güldüm

-Böyle bir programa böyle bir final yakıştı mı? Jüri neredeydi Sonuç açıklanırken? Büyük hayal kırıklığı,berbattı..

-Jüri nin dahi olmadigi canli yayin ve final cok sacma kimi kandiriyosunuz acaba

-Bu tarz benim deli gibi Reklam yaptı, final fiyasko;kimse yoktu ya kendi kendilerine takıldılar, çok ayıp etti jüri cokkk

-bukadar izlenen bir yarışmanın finalinde jüri yok ne kadar özensiz bir davranış iyiki yarışmayı özleme sundurmadınız

-canlı yayında jüri bile yoktu.Bu ne basit,amatör final kardeşimm

-rezaleti canlı yayın olmadigindan vazgeçtim bari kazanan belli olduğunda jüri ve eski yarışmacılar da orda olsalardı