Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kelimeler yetmedi

1

 

Selam  arkadaslar.. Artik sizlere güzel kelimeler yazmayada basladik. Sohbet siteleri olarak her yeniligi bünyemizde barindiriyoruz. Güzel kelimeler sözler chat siteleri icerisindeki arkadaslarimiz tarafindan bizlere yollandiktan sonra burada sizlerle paylasilacaktir..

 

Kelimeler yetmedi yine onu anlatmaya.Kalem dayanmadı verdiği acıları yazmaya.Sanarsinki hiç kimse yok ondan başka.Vermiycek onun verdiği mutlulugu kimse sana.Anlayamıyor insan neyken ne oldugunu.Dün senin ellerini tutup bugün başkasının ellerini tutuyo.Seni mutlu ettiği sözleriyle şimdi başkalarını mutlu ediyo.Ne yaptım diye düşünüyo bazen insan.Çok mu sevdik acaba.Ondan mı verdi acaba bu kadar acıyı.Yalandanda olsa sevmedimi biraz.

Hiç mi anlamaya çalışmadı benim yaşadıklarımı. Umut verdikten sonra gitmenin ne oldugunu tatmadı mı acaba hiç.Zorluyo bazen hayat. O yokken nasıl yaşarsın sen diye.Ama yaşamak gerekiyo.Ya geri dönerse.Ya halimi görüp anlarsa beni.Severse yine yalandan.Seven insana beklemek zor gelmiyo aslında.Yaşattıkları yetiyo.Hatırlıyo bazen eskiyi.Belki yeniden biz.Biraz umutla hiiç bişey kaybetmez insan.Sadece biraz umut.

Ben gercekten anlamiyorum. Ben onu bu kadar cok severken ,onunda beni o kadar cok sevdigini bilirken nasil davranacagimi ve ne yapacagimi bilmiyorum. Biz birbirimiz icin yaratilmisiz bu gayet ortada . Ben onu geri istiyorum ama olmuyor iste . Olmayinca olmuyor , yapacak birseyi kalmiyor insanin . sadece elleri kollari bagli bir kosede oturum hayata kapali bir pencereden bakiyor,