Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kerem Tunceri Hızla Kaçtı

1

 

Çağla Şıkel-Emre Altuğ boşanmasına sebep gösterilen Kerem Tunçeri, Bebek’te ortaya çıktı. Milli basketbolcu Çağla Şıkel sorularını duyunca depara kalkarak kaçtı.

Boşanmalarıyla magazin dünyasında bomba etkisi yaratan Çağla Şıkel ve Emre Altuğ şu sıralar objektiflere gülücükler saçarken ayrılığın kilit ismi olarak gösterilen Milli basketbolcu Kerem Tunçeri ise hala tedirgin. İddialara göre Tunçeri, Çağla Şıkel’le yakınlaştığı için bu durumdan rahatsız olan Emre Altuğ, evliliğinde huzursuz oldu. Bu söylentileri kesin bir dille yalanlayan Şiıkel ve Altuğ, severek ayrıldıklarını söyleyerek de kafa karıştırmıştı.
Şu ana kadar olayla ilgili tek bir kelime etmeyen ünlü basketbolcu ise önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Bir marketten alışveriş yapan Kerem Tunçeri, çıkışta gazetecileri karşısında görünce neye uğradığını şaşırdı. Kendisine yönelen objektifleri görünce ne yapacağını bilemeyen Tunçeri, “Çağla Şıkel’le aşk yaşadınız mı?” sorusu karşısında büyük panik yaşadı. Bir anda koşmaya başlayan Tunçeri, hızla Bebek’ten ayrıldı.

Milli basketbolcunun bu anlamsız tavırları ise herkesi şaşırttı. Adı Çağla Şıkel’le yasak aşk haberlerine karışan Tunçeri, Emre Altuğ’la da bir dönem sıkı dosttu. Altuğ, daha sonra Çeşme’deki arkadaş ortamına Kerem Tunçeri’yi sokan Cenk Çöteli ile olan arkadaşlığını bitirerek ‘Bay Sako Butik Oteli’ndeki işletmecilik görevine de son vermişti.