Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kural’dan Ağır Küfürler

1

 

Eylül ayında kız arkadaşının parmağını kıran oyuncu Ahmet Kural, geçen pazar katıldığı bir açılışta ise bu kez bir kadın oyuncuyla tartışıp ağır küfürler etti.

İşler Güçler’le başlayan yükselişini Düğün Dernek filmi ve son olarak Kardeş Payı dizisiyle devam ettiren Ahmet Kural, geçen pazar katıldığı açılışta olay çıkardı. Kural, Kardeş Payı’nın yönetmeni ve senaristi Selçuk Aydemir’in Beşiktaş Çarşı’da açtığı mekanın kutlamasına katıldı.
Güneş’te yer alan habere göre, Kural gittiği mekanda esmer bir oyuncudan etkilendi. Gecede bolca alkol tüketen Kural, flört etmek istediği oyuncunun tepkisiyle karşılaşınca sinirlendi. 01.00 sıralarında alkolün de etkisiyle ağza alınmayacak küfürler eden Kural, bir anda mekanın karışmasına neden oldu.
Araya girenlere de tepki gösteren Kural’ı rol arkadaşı Murat Cemcir sakinleştirdi. Kural, Eylül ayında da halkla ilişkilerci Naz Çekem’in parmağını kırmıştı. Çekem’in beraber fotoğraflarını sosyal medyadan yayınlayıp aşk yaşadıkları haberini yaptırdığını düşünen Kural, genç kadını gördüğü bir mekanda yanına gidip parmağını kırınca mahkemelik olmuştu.