Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Living İt Up

R&B ve Hip-Hop müziğinde Türkiye’yi aşarak kendini dünyaya tanıtan genç yıldız KAAN, Kenan Doğulu ve Romanya’nın popüler müzik grubu Radio Killer ile yepyeni bir single’a imza attı. Üç ismi bir araya getiren, GNL tarafından yayımlanan ‘Living It Up’ parçası, 26 Mayıs itibariyle Türkiye ile eş zamanlı Yunanistan, Kıbrıs, Romanya, Moldovya, Azerbaycan, Lüksemburg, Belçika ve İspanya’da tüm müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Kenan Doğulu, genç yetenek KAAN ve Romanya’nın popüler müzik grubu Radio Killer’ı bir araya getiren single ‘Living It Up’, 2014 yazına tüm dünyada damgasını vurmaya hazırlanıyor. 26 Mayıs itibariyle Türkiye ile birlikte 8 ülkede daha eş zamanlı olarak yayınlanacak parça, şimdiden müzik sektöründe ilgiyi üzerine toplamakla beraber, tüm müzik severler tarafından da merakla bekleniyor.

Klip çekimleri Yunanistan’ın başkenti Atina’da gerçekleştirilen parçanın sözleri, Kenan Doğulu ile birlikte Snoop Dogg ve Timbaland gibi dünyaca ünlü R&B ve Hip-Hop yıldızlarıyla çalışan Fotios Stefos, P.Diddy ve Britney Spears’in arkasındaki dahi Markus Bell ve Rihanna’nın parçalarına anlam katan Harold Brown tarafından yazıldı. Kenan Doğulu ve Radiokiller’ın KAAN’a destek verdiği ve eşsiz bir ahengin ortaya çıktığı parçanın müziği ise Fotios Stefos, Alexandrescu Daniel ve Markus Bell imzası taşıyor.

Toplamda 9 ülkede eş zamanlı olarak piyasaya sürülen ve yapımcılığını GNL’in üstlendiği ‘Living It Up’, yazın enerjisini ve coşkusunu erkenden tatmak isteyen tüm müzik severlere 2014 yılının sürprizi olacak.