Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Lumia Güncelleniyor

1

 

Windows Phone işletim sistemi için yeni güncellemeler hazırlama konusunda oldukça aktif görünen Amerikalı teknoloji devi Microsoft, Nokia Lumia 620 kullanıcılarını sevindirecek bir duyuruda bulundu. Lumia kullanıcıları tarafından merakla beklenen Cyan güncellemesini farklı ürünlere taşımaya devam eden firma, şimdi de tüm dünyadaki Nokia Lumia 620 kullanıcılarının yeni güncellemeye kavuşacağını açıkladı.

Cyan güncellemesi daha önce bazı bölgelerdeki telefon operatörleri tarafından Nokia Lumia 620 kullanıcılarına sunulmuş olsa da, bu kullanıcıların sayısı oldukça kısıtlıydı. Ancak bu haftadan itibaren Cyan güncellemesinin tüm dünyadaki Lumia 620 kullanıcılarına sunulmasıyla birlikte bu durum değişecek. Şimdiden Avrupa, Afrika ve Latin Amerika ülkelerinde yayınlanan güncelleme henüz Kuzey Amerika ve Orta Doğu ülkelerinde kullanıcılara ulaştırılmamış olsa da, bu bölgelerdeki Lumia 620 kullanıcılarının da güncellemeye çok yakında kavuşması bekleniyor.