Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mansur Ark geri dönüyor

1

 

Uzun yıllar ara verdiği müzik hayatına “Maalesef” adlı single’yla hızlı bir dönüş yapan Mansur Ark beste ve şarkı yapmaya tam gaz devam ettiğini söylüyor..

Beste ve şarkı yapmaya tam gaz devam ediyorum. Yaptığım şarkıları yorumcu arkadaşlara veriyorum. Geçen sene sesini ve yorumunu çok sevdiğim Azeri Kızı Günel’e “Her şeye değer”, İdo Tatlıses’e “Sabır” adlı şarkımı verdim. Bu benim için bambaşka bir heyecan, bambaşka bir keyif. Değişik formatlarda şarkılarım var. Arabesk, Türkçe pop, caz, club, rock gibi. Kendimi kısıtlamadan içimden gelen müziği yapmaya çalışıyorum.

Herkesin sevdiği şarkımı tekrar yeni soundlarla piyasaya sunmak büyük keyif verdi. Berkant’ın (Dural) azmi ve projeye verdiği emek beni de heyecanlandırdı. Berkant aynı zamanda sahne paylaştığım ve birçok şarkımı düzenlemiş bir DJ. Yeni tarzlar dinleyiciyi keyiflendirdiği için, Berkant “Maalesef” şarkımın yeni düzenlemesini daha profesyonel şekilde dinleyiciye sunmayı önerdi. Teklife sıcak baktım ve hayata geçirdik.

Parçalarımı düzenlemek isteyen birçok kişi oluyordu ama Berkant’ın teklifi bana daha samimi geldi. Hem şarkının yeni versiyonunun ortaya sunulması hem de Berkant kardeşimin hayalini gerçekleştirmek açısından projeyi beraber yaptık.

Yeni şarkılarımdan oluşan bir proje hazırlıyoruz. Yeni şarkılar ve yeni tarzlar üzerinde çalışıyoruz. Bu sene yine başka yorumcuların albümünde çıkacak olan şarkılarım var.