Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mobil Sohbet

 

Mobil Sohbet

 

Mobil Sohbet mobil chat hayatımıza renk katan hizmetlerden bir tanesi sadece konuşmak ihtiyacımızı gidermekle kalmayıp İnternet,bulunduğu telefonlarımız ile sanal ortamlarda istediğimiz şekilde istediğimiz yerlerde dolanıyoruz,bu gezindiğimiz sitelerden bir tanesi olan sohbet chat siteleri.

Önceleri İnternet ortamında gezinmek için bilgisayarlarımızı kullanarak evde,İnternet cafelerde veya iş yerlerimizde masa başına mahkum olunmakta idi teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefonlarımızın piyasaya çıkması ile birlikte sohbet odaları,da bu fırsatı değerlendirerek girişlerine mobil uygulamasını kurarak hizmetlerinin arasına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Mobil girişlerine sahip olan sitelerden bir tanesi olan chat.dostlarsohbet.com İnternet ortamındaki binlerce sohbet odalarından bir tanesi yılların vermiş olduğu deneyimleri ile Türkiye ve dünya çapında çok sayıda beyler ve bayanlara yazılı sohbet imkanları ile ev sahipliği yapmaktadır.

Mobil hizmetin uygulamaya ilk geçtiği günden beri elinde akıllı telefon bulunan bir çok insan artık mobil üzerinden siteleri ziyaret etmektedirler bazılarımız ilk günlerde yazmakta zorlansa,da gün geçtikçe alışılmaktadır.

 

Mobil Sohbet Mobil Chat 

 

Mobil Sohbet Mobil Chat, Sohbet sitelerine mobil üzerinden giren arkadaşlarımızın bazıları google üzerinden sitenin mobil girişlerini kullanarak girmeleri bazıları ise telefonların android yükleyerek tek seferde site adını yazıp gereken ayarları yaptıkları takdirde her gün bir kez tıklayarak  sohbete katıla bilmekteler.

Peki mobil hizmetlerinin nelerinden faydalanılmaktadır birazda bunlara değinerek bilmeyen arkadaşlarımızın bilgi sahibi olmalarını sağlayalım.

Chat odalarımıza telefonlarından katılan ziyaretçilerim-izinde Web üzerinden olduğu gibi site içerisindeki hizmetlerimiz olan radyo yayınlarımızı dinleme olanakları bulunmaktadır hatta dj olan arkadaşların yayın alma imkanları bulunmaktadır çoğu djmizin telefonları ile yayın yaptıkları için bununda mümkün olduğunu belirtmek isteriz

Oyun odalarımız ,yarışma odalarımız buralarda, da mobilden kullanım imkanlarınız vardır yarışma odalarımızın  tamamına sorunsuzca geçiş yaparak sınırsızca oyunlar oynaya bilirsiniz.

Ayrıca sitemizde ziyaretçilerimize ait özel odalar bulunmaktadır  akıllı telefonların imkanları ile gelen ziyaretçilerimiz özel odalarda ikili görüşmeler yapabilirler ilk zamanlar kısa bir zorlukla karşılansa-da bu konuda deneyimli arkadaşlarımız nasıl yapılması gerektiği konusunda yardımcı olmaktadırlar chat.dostlarsohbet.com seviyeli sohbet kaliteli hizmetleri ile tüm dostları beklemekte.