Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Nefret ediyorum

2

 

Sırf yalnız kalmamak için sürekli birilerine yavşamanızdan, her konuştuğunuza aşık olduğunuzu sanmanızdan, sizi gerçekten sevenleri ego tatmininiz gibi görmenizden, arkadaşım dediğiniz insanlara da o gözle bakmanızdan, sanki hayatınızın anlamı bir ilişkinizin olmasıymış gibi davranmanızdan, çoğu zaman yanınızda olduğunda mutlu bile hissetmediğiniz, ihtiyaç duymadığınız, beraber gülemediğiniz, saçmalayamadığınız ”ya ne diyon sen” bile diyemediğiniz, yanında yemek yiyemediğiniz insanlarla çıkıp çıkıp ayrılmanızdan, sırf boşta kalmamak için kişiliğine aldırmadan görüntüsünü beğendiğiniz insanlara sevgilim demenizden nefret ediyorum!.. Her şey gözümde öyle basitleşti ki, bazen aksine inandıracak birisi hiç gelmeyecekmiş gibi hissediyorum..

Neyse yeter bu kadar.. Yeter yoksa dahada içimdekileri dökersem çok daha kötü şeyler yazabilirim. O yüzden bazen susmak en iyi şeydir diye düşünüyor, umuyor hatta ve hatta umud ediyorum.