Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Oğlu Yaşındaki Sevgili

16 yaşındaki öğrencisiyle ilişki yaşayan 35 yaşındaki kadın öğretmen gözaltına alındı. Çocuksa ilişkilerinin uzun bir süredir devam ettiğini ve kendini çok şanslı hissettiğini söylüyor.

İngiltere’nin Bannockburn Lisesi’nde öğretmenlik yapan Bernadette Smith ve öğrencisi Gary Ralston arasında yaşanan ilişkiyi konuşuyor.

Şu anda 17 yaşında olan Gary Raltson öğretmeni Bernadette Smith ile yaşadığı ilişkiden övgüyle bahsediyor. Şansına inanamadığını söyleyen genç, “diğer erkek öğrenciler de ona hayran ama ben biraz daha şanslıydım. Onun benimle olduğuna inanamıyorum” diyor.
Genç kadın çocuk yaştaki sevgilisiyle yakalandığı zaman üzerinde sadece bir kot pantolon ve iç çamaşırı vardı. Buluşmak için küçük sevgilisini arabayla beklediği yerden alan tacizci öğretmen arabada 16 yaşındaki sevgilisini öperken de yakalanmış.

35 yaşındaki Bernarde Smith şu anda gözaltında bulunuyor. Çocuk yaştaki biriyle ilişkiye girmek suçundan yargılanan Bernarde Smith saygınlığını ve itibarını kaybettiği gibi işini de kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyailiş