Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rüyada gemi halatı ve zinciri görmek tabiri

2

 

Rüyada gemi halat ve zinciri görmek selamet, kurtulus, kuvvet ve dayanma ile tabir edilir. Gemi zinciri veya halatini yeni, saglam görmek, selamet ve kurtulus sebebinin elde edilecegine, halat veya zincirin eski veya çürük oldugunu görmek, rüya sahibinin kurtulus yolu sandigi seyin çürük olduguna, halat veya zincirin koptugunu görmek, dayandigi seyin elden çikmasina delalet eder. Halat ve zincir görmek bazi tabircilere göre de yolculuk manasina gelmektedir.

Bir gemi zinciri veya halati satin aldigini gören veya bunlardan birini her nasilsa elde eden yolculuga çikar. Halat veya zincir uzun ise yolculuk da uzun, kisa ise yolculuk da kisa sürecek demektir. Uzun ve yeni ve kuvvetli bir zincire veya halata sahip oldugunu gören yolculukta selamete erisir ve hayirlisi ile geri gelir. Halat ve zincirin eski olmasi bu rüyanin aksidir.