Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Saadet’ten Destek

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı Pazar günü Büyük Buluşmaya hazırlanıyor. 23 Şubat Pazar günü (yarın), Çayırova Kapalı Spor Salonu’nda Saat 13.00’de başlayacak olan Büyük Buluşmada Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, Çayırova için önemli projelerini açıklayacak, ayrıca 30 Mart’ta yapılacak olan Yerel Yönetim Seçimleri için partiden aday gösterilen Meclis Üyeleri de tanıtılacak.

Konuyla ilgili olarak Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç ile ilçe yöneticileri Haydar Demirkıran ve Selahattin Güneş yaptıkları açıklamada, tüm Çayırova halkını Büyük buluşmaya beklediklerini ifade ettiler. İlçe Başkanı Mehmet Saraç, “ Farkımız Saadet’li olmaktır, Çayırova Halkımızı düşünmek olmaktır, Farkımız Büyük Kadromuz ve Büyük Projelerimizdir. İktidar yürüyüşümüzü bu toplantı ile başlatacak 31 Mart sabahı belediye’de görevi teslim almak için buluşacağız Çayırova Pazar günü çok büyük ve tarihi bir güne tanıklık edecek. Belediye Başkan Adayımızı, Meclis Kadromuzu ve Projelerimizi açıklayacağımız Büyük Buluşmaya Tüm Çayırova Halkımız davetlidir” dedi.