Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Şampiyonluk Tahimini

1

 

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Eskişehirspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Eskişehirspor’u deplasmanda 2-1 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Hamza Hamzaoğlu’nun maç sonu ilk açıklamaları şöyle:

“Bu şartlarda 3 puan önemli oldu bizim için, altın değerinde oldu. İyi bir galibiyet oldu bizim için, ama eksiklerimizi de telafi etmemiz gerekiyor. Eskişehirspor da kendi sahasında iyi top yaptı. Galibiyet golü son dakikalara kaldı, şükürler olsun.”

“Kötü oyunun sebebi, biraz saha şartları, top fazla sekti sahada. Oyuncular sahaya adapte oluncaya kadar oyun elimizden kaçtı. Eskişehirspor’un iyi oyunu da etkili oldu bu futbolda, bizi iyi analiz etmişler. Bizim biraz daha direnç göstermemiz, daha fazla koşmamız lazım. Biraz bundan dolayı kötü göründük bugün.”
“Sezon sonuna kadar yarış devam eder diye daha önceden de söylemiştim. Aşağıdan da zorlayan takımlar olur diye ümit ediyorum, tahmin ediyorum. Şampiyonluk için sonuna kadar gideceğiz.”

Hamza Hamzaoğlu’nun basın toplantısındaki açıklamaları ise şöyle:

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, bugün çok zor bir maç oynadıklarını, sonuç olarak üç puanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Bu tür maçlardan üç puanla dönmenin çok önemli olduğunu vurgulayan Hamzaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Maça istediğimiz gibi başlayamadık. Topa sahip olamadık. Sahaya ve şartlara alışıncaya kadar sıkıntılar yaşadık. Buna rağmen golü bulduk. Bir gol yiyip, devre arasına beraberlikle girdik. İkinci yarıda rakip oyunu daha çok elinde tuttu. Sahada hakimiyet sağlayamadık. İnancımızı kaybetmedik. Son ana kadar kazanma azminden bir şey yitirmedik, galibiyet golünü bulduk. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu galibiyet Galatasaray camiasına armağan olsun.”

Hamza Hamzaoğlu bir gazetecinin, “Muslera’nın iki haftadır maçın kahramanı olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusunu, “Kalemizde çok fazla pozisyon görüyoruz demek ki. Çok iyi kurtarışlar yapıyor. Muslera’yı bir kez daha ayrıca tebrik ediyorum. İyi bir kaleci. Ona sahip olduğumuz için şanslıyız” diye konuştu.