Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Şenol Güneş’ten değerlendirme

 

Şenol Güneş UEFA’nin resmi sitesine iki sezondur yaşananları ve Lyon maçını değerlendirdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA’nın internet sitesinde açıklamalarda bulundu. Şenol Güneş, Beşiktaş ile 2 sezondur yaşadığı başarıyı ve Avrupa Ligi’nde ki rakipleri Lyon’u değerlendirdiği röportajı şu şekilde:
Röportaja Beşiktaş ile yakaladığı 2 sezonluk başarının bir tesadüf olmadığını belirten Şenol Güneş “Hiçbir çiçek zamanı gelmeden açmaz. Açması için önce fidan dikmek, sulamak, bakmak gerek. Ancak bu şekilde çiçek açabilir ve bir ağaç meyve verebilir. Bugün Beşiktaş ile ulaştığımız bu sonuç bir takım çalışmasının sonucudur. Beşiktaş’ta Fikret Orman ve yönetim kurulunun ve onlardan önceki yönetiminin de çabaları var. Bugünün başarısı, geçmişte yapılan tüm çalışmaların bir sonucudur ve şimdi elde ettiğimiz şey, bizden sonra gelenlerin başarısına yardımcı olacaktır. Burada tüm parçalar yerli yerinde. Yönetim teknik adamı, teknik adamda takımı yönetiyor” diye konuştu.