Sohbet burada

Sohbet burada

Hepimizin bildiği üzere uzun yıllardır bir çok sohbet sunucusu bulunmaktadır. Sohbet burada diye slogan atarak hepsi kendi userlerini kazanma çabası içinde bir şeyler yaparak bir yerlere gelme peşindeler..

Eskiden sınırlı sayıda chat sunucusu olduğu için kullanıcı bu kadar az olmazdı. Şimdilerde 3-5 arkadaşı olan herkes bir kanal açarak Sohbet burada diyor ve otamını büyütmeye çalışıyor. Buna bence bir çözüm bulunmalı ki çünkü artık IRC sohbet odaları ölmüş vaziyette..

IRCD sunucuları hala bomba gibi

Aslında ölmedi hala en hit konumda ama bu iş o kadar basitleşti ve o kadar ucuza maal ediliyor ki herkesin bir sunucusu olduğu için sohbet sunucuları dağıldı. E hal böyle oluncada ister istemez her platform boş gibi kaldı ve kullanıcı azaldı görüyor.

Bizler yıllardır bu kanalda bu sunucuda Sohbet burada ile sohbet etmekteyiz. Sizlerinde bizlerle olmasını bekliyor ve her zaman en nacizane sohbetler edebilmeniz için uğraş veriyoruz. Siz değerli IRCD kullanıcıları bizim velinimetimizdir. O yüzden sohbet platformu içerisinde asla keyifsiz kalmaz her daim en güzel saatleri bizlerle geçirebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.