Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sohbet Odaları Chat Odaları

Sohbet Odaları Chat Odaları

 

Sohbet Siteleri,Chat Siteleri,Mobil Sohbet,Mobil Chat Sohbet Odaları Chat Odaları Türkiyenin Ve Dünyadaki yabancı ülkelerin seviyeli sohbet,seviyeli chat siteleri chat.dostlarsohbet.com kaliteli hizmetleri ile ziyaretçilerine bedava,şifresiz,javasız,üyeliksiz sunulmuştur.

Bugün konu başlığını belirledim ama nedense bu konu üzerinden yazmak istemiyorum her gün site tanıtımı hem okuyucularımı sıkar hemde benim için sıkıcı oluyor huyumdur zaten bir konu ile başladıgımda oan aklıma esen başka bir konu ile devam etmek buna huyda demeyelimde bir nevi i olayların akışı diyelim yani o gün bulundugum ortamda ilginç bir olay olursa kendimi tutamayıp başlıyorum o konu üzerinden devam etmeye..

Bu günün ilginç olayı sitelerde ziyaretçiler arasındaki kıskançlık yani bu yeni degil her zaman karışımıza bu utür gereksiz olaylar çıkmakta artık nasip bu güneymiş geriye kalan zamanımda sitelerde yaşanan anlam veremedigim konuyu işleyerek devam edeyim.

Sohbet Odaları Chat Odaları Kıskanlıkları

Sohbet Siteleri,Chat Siteleri Adı üstünde arkadaşlık muhabbet dostluk hizmetleri veriyor katıldığımız ortamlar insanlar eglenmek gülmek birazda olsa dertlerini unutmak günün stresini yorgunlugunu üzerlerinden atma amaçlı nedense görünen oki bu amaçlarını unutan ziyaretçilerimiz katıldıkları ortamlarda her hangi bahane ile olaylar çıkarmayı çok güzel başarmaktalar.

Zaten sitelerde yaşanan olayları hepimiz biliyoruz bu olaylardan bir tanesi kıskançlık herkes bir şeylerin peşinde önce ziyaretçileri ele alalım sevgili olan bay bayan birlikte oldukları kişileri hem cinslerinden kıskanıp neredeyse selamlaşmayı bile yaptırmamaya gayret ediyorlar olaki biri kalkıp şaka olarak bir kelim kullansa vay efendim sevgilime asılıyor senmisin onu diyen sonrası agza alınmayacak hakaretler dahası iki sevgili bu ufacık olaylar sonucunda bir birlerine girerek sonu ayrılıpa giden kavgalar etmekteler.

Birde site içerisinde görev yapan yetkililerin kıskançlıkları bir birlerini çekememezlikleri onun yetki benden yüksek kim kime ne demiş kim kimi siteden atmış üstü kapalı yada alenen laf sokmalar sonrası önüne geçilmez tartışmaların başlaması.

Yok daha bitmedi dahası var gülünecek olay ama birde ziyaretçiler özelikle bayanlar arasında site sahibini kıskanma olayları var sözüm her site sahibi için geçerli degil ama site sahibinin kıskanılmasında bayanlar kadar site sahibininde suçu var nedenmi site kurucusu her bayanla aynı seviyede iletişime geçerse bu tür olayın olmasıda normal diye düşünüyorum fazla söze gerek yok anlayana şu iki  kelimede yeter gereksiz olayların gereksiz kahramanları

Sohbet Odaları Chat Odaları

Sohbet Odaları Chat Odaları