Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sohbete Gel Rahatla Ortam Burada

Sohbete Gel Rahatla Ortam Burada

 

Mobil Sohbet,Mobil Chat, Sohbet Siteleri, Chat Siteleri Sohbete Gel Rahatla Ortam Burada dostlarsohbet.com  dosların mekanı arkadaşlığın tam adresi aşk sevgi muhabbet hepsi burada yaşanmakta Türkiye muhabbet siteleri olarak her yaşa her konumdaki insanlara hizmetler veren chat odalarımız ayrıca yurt dışındaki yaşayan gurbetçi kardeşlerimizede hizmetler vererek dünya genelinde yaşayan insanları buluşturarak arkadaş dost olmalarını saglamaktayız.

Bugün konumuzda sohbet chat sitelerimizin kısa tanıtımını yapmayı uygun gördüm nedeni ise birazcık katıldıgıız arkadaşlık dostluk muhabbet hizmetleri sunan bu ortamlardaki olan olumsuz veya olumlu olaylara deginecegim ve olumlu degilde bugün sahip olmuş oldugum olumsuz bir olay hakkında yazmak istiyorum bana karakterime ters düşen sevmmedigim bir olay ve ortada dönen tiyatroyu görünce gercekten çok sinirlerim bozuldu.

Yazılı sohbet,yazılı chat sitelerinin birinde site adı vermeye gerek yok çünkü sitenin suçu yok suç içerideki iki insan yani bay ve bayanın ortaya sergilemiş oldukları gülünç olay yani komikti lakin bir o kadarda utanç verici bana göre kendilerine göre ise yaptıklarını marifet sanan sahıslar neyse biz konumuza devam edelim.

Siteye kısa ziyaret etmek amaçlı katıldım ve ortamda iki kişi sohbet ediyor gerisi seyrediyor arada gülücük bırakarak her ne kadar ortada komik bir olay olmasada konu beyfendinin başka bir bayanı kıskandırma amaçlı tezgahladıgı düzek perde arkasında rol verdigi bayan iyi oynuyordu görünen iki aşık muhabbeti lakin konuşmalar saçma sapan ve oyun oldugu alenen ortada idi.

Anlayacagınız bir bayan hemcinsinin oyuna gelmesinde yardımcı oluyordu en nefret ettiğim iki yüzlülük veya sahtekarlık diyelim ve normal olarak benim sinirlerim zıpladı fazla dayanamadım direkt mudahele etmedim lakin imalı sözler ile araya girdim hani derlerya yarası olan gocunurmuş diye öylede oldu ilk önce oyunculardan bir tanesi olan bayan söze atladı ve ardından tezgahın baş rolcüsü bey  aniden hırçınlaşarak ortaya çıkan yalanlarını oyunlarını ört bas etmeye çalışarak kendilerini mudafaya başladılar ve bu görüntüye fazla tahammül edemedim ve çareyi o ortamı terk etmekte buldum bu gibi ve buna benzer olaylar ne ilk nede son erkek hemcinsinin arkasından iş çevirir bayan bayanın arkasından sonrada deriz insanlık nereye gidiyor yani düşünün artık nereye gidiyor.

Sohbete Gel Rahatla Ortam Burada