Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Solmaz Ciros biyografi

 

İlk olarak Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına gelin adayı olarak çıkmıştır. Programda şehitlere karşı hakaretler ettiği söylenen Solmaz, Zuhal Topal’dan destek almış ve daha sonra bu programdan ayrılarak, Seda Sayan ve Uğur Aslanın sunduğu, evleneceksen gel adlı izdivaç programına katılmıştır. Yaptığı danslar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Evlilik programlarına Zuhal Topal’la İzdivaç programıyla adım atan roman güzel o günden beri yaptığı kıvrak danslarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

4 Aralık 1994 İzmir doğumludur. Tepecikli bir Roman ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Yay burcudur. Galatasaray taraftarıdır. Evleneceksen Gel Kaan Güvenilir’le birliktelik yaşamaktadır.

1.65 boyunda, 60 kilo civarında göstermektedir. Bakımlı ve güzel bir giyim tarzına sahip olan Solmaz, her fırsatta oynamayı seven bir karakter.

Solmaz taliplilerini Evleneceksen Gel programı üzerinden bekliyor. Dürüst, ilkeli ve seviyeli bir birliktelik isteyen Şenay, maddi duruma önem veriyor.

Bir roman kızı olan Solmaz oynamayı seven, neşeli, güler yüzlü bir kızdır. Hiç evlilik yapmamış olan Solmaz hayat arkadaşını bulabilmek için evlilik programına başvurmuştur. Bir çok talibi olan Solmaz romanca oynamayı sevdiği için talipleri tarafından sıkıntı yaşamaktadır.

Oynayarak, dans ederek para kazanan Solmaz, kendisine gelen taliplerin, dans etmesine müdahale etmemesini istemektedir.

Uzatmalı sevgilisi olan Nurullah ile son derece birbirlerine aşık olmalarına rağmen, Nurullah’ın Solmaz’ın dansı bırakması isteğinde bulunması nedeniyle Solmaz bu ilişkiyi bitirmiştir. Ayrılmalarına rağmen evlilik programında sürekli birbirlerine laf atmaya devam etmekte ve birbirlerinden kopamamaktadırlar.

Uzatmalı sevgilisi olan Nurullah’ın ailesi de Solmaz ile evlenmesini çok istemesine rağmen Solmaz dans etmekten vazgeçmek istemediği için, çok aşık olmasına rağmen bu ilişkiye olur diyemiyor.