Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tellioğulları CHP’de

Her gün yeni istifalarla sarsılan Dilovası AK Parti Teşkilatı, kırmızı alarm vererek, İl Başkanı Mahmut Civelek’ ile toplantı yaptı. İl Başkanı yaptığı konuşmada Dilovası’nı yakın markaja alacağız, dedi.

Ak parti’nin meclis üyesi aday adayı Fethi Telli ve Fahrettin telli, Dilovası CHPTeşkilatı’na gelerek bir süre Belediye Başkan Adayı Ercan Dalkılıç ile görüştüler. Görüşme sonrası basın önüne çıkarak, Telli Ailesi’nin topluca Ak parti’den istifa ettiğini ve tüm Telliler olarak Ercan Dalkılıç’ı kayıtsız şartsız destekleyeceklerini açıkladılar.

Fethi telli, ‘’bu günden itibaren dürüstlüğüne güvendiğimiz Ercan Dalkılıç’ın yanındayız. İlçemize yapılacak hizmetlere aile olarak katkı sunmak istiyoruz. Ercan Başkana söz verdik ve sonuna kadar sözümüzün arkasında duracağız,’’ dedi. Fethi Telli, bu sarsıntılarla Ak parti’nin ciddi güç kaybettiğini ve yeni istifa dalgalarıyla, daha da güç kaybedeceğini açıkladı.