Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yakında Duyurulacak

1

 

Bir süredir HTC‘nin yeni çıkacak cihazı konuşuluyor.Henüz hakkında bilgi edinemediğimiz HTC One Remix cihazının yakında duyurulacak olduğu haberi kısa bir süre önce sızdırıldı.HTC‘nin yeni cihazı Verizon için hazırlanmış özel bir akıllı telefon.HTC One Remix adını alan cihaz hakkında bilgi Twitter‘da evleaks‘ın resmi hesabı üzerinden duyuruldu.Evleaks’ın vermiş olduğu bilgilere göre HTC One Remix 24 Temmuz günü duyurulacak.

Duyurusuna saatler kala meraklıları heyecanlandıran cihaz için HTC One Mini 2′nin bir kademe üstü olduğu söylenmekte.Ayrıca HTC‘nin yeni akıllı telefonu HTC One Remix,Verizon‘un 4G XLTE bağlantısını da destekliyor.Cihaz hakkında çok fazla bilgi bulunmamasına rağmen 4.5 inçlik ekrana sahip olacağını ve dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci ile beraber geleceğini söylemek mümkün.İki kamerasının bulunduğu cihazın arka kamerası 13 MP olacak fakat ön kamerası hakkında henüz teknik bir bilgi bulunmamakla birlikte kısa bir sonra hepsinin elde edileceğiniz söyleyebiliriz.