Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yepyeni GocAna haber

Yepyeni GocAna haber

Neredeyse 1 buçuk senedir sizlere GocAna haber isimli makalemizden yazmadık. Çünkü inanın ne aklımıza geldi ne de diğer konulardan fırsatımız oldu. Bu gün javasız sohbet içerisinde paylaştığımız geçmiş yazılar sonrası bir an bu köşemizi gördüm ve neden tekrar bu makaleleri yazıp arkadaşlarımızı daha da eğlendirmiyoruz ki dedim.

Sonrasında hemen facebook Ağva’danyız Çocim sayfasına girerek bu gün Yılmaz abimizin paylaştığı GocAna Haber isimli mizahi yazıyı alıp sitemizde yayınlıyorum.

Javasız sohbet ile buyrun eğlenceye 🙂

Çocim benim torundaa o böyük imtana böyün giryaa rabbim yavrılarımıza zihin açıkli vesin bahtları açık osun. Çok çalışıdı benim torunum sabalara gadaa başını dersten galdırmazdı. Bazı keredee otti yerdee uyii galıdı çok kerede okidii kitapları başınıy altınaa yastık yapadı öyledee uyii galıdı..

Gocabayız gecedee üç keree sicesini vamaa gakadı bakıyomustuu odasında boynaa ders çalışımış olll. Benimm gamzelii çocimm köv işii bilmezdee hiç iştee okumaa çok hefeslii maşallah istedii yerii denk düşürüdee inşallah emeklerii zayii olmaz çocimin..


Anaa buba da omencee çocimdee gocabayızıy üç aylık bavkur mayişinlee okutmaa çalışıyoz genee nabicey iştee. Bendee genee üç tenee taviyee bakıyom. Yumırtalarını biriktirveryom kövee gelen yolculara ververiyom gidiyaa işte onladaa ucuz golluyaladaa hiç omasaa taa zor çocim.


Defter silgi parası çıkıyaa genee gocabayızdaa aradaa davlaraa gidiyaa yövmiyelen başlık çekmee okusun denii debeleniyoz iştee. Bekii doktor oludaa bizee iğnee yapbarı deemee. Haaa imtandan goyvemiş öretmenlerii goşalekte yanımaa geldii boynuma gulamaa sarıldı çok eyii geçtii diyaaa benidee sevindirdi ölee dekenn suluyumda zatii başladım ağlivemee napemm.


Bizz bişee görmedik çocuklarımız okusunlaa imtan kavıtları okunsunda gaç aldinii deyverim sizee çocimm