Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yepyeni Passport

1

 

Kanada kökenli şirket Blackberry‘nin yeni cihazı oldukça iddialı geleceğe benziyor. Kısa bir süre önce cihazın fotoğrafları ve bilgileri aktarıldı. Cihazın özelliklerine geçmek gerekirse ilk olarak 4.5 inçlik bir ekrana sahip olacağını söylemek uygun olur. 128×90.3×9.3mm boyutuna sahip olacak olan cihaz tam 194.4 gram ağırlığında olacak. Cihazın ekran çözünürlüğü 1440×1440 olarak belirtiliyor.

Blackberry şirketine yakınlığı ile gündeme gelen bir internet sitesinin sızdırmış olduğu bu bilgiler arasında cihazın işlemcisi de yer alıyor.2.2GHz 4 çekirdek Qualcomm Snapdragon işlemci ile görücüye çıkmaya hazırlanan cihaz 3GB RAM’e ve 32GB’de dahili hafızayı bünyesinde bulunduracak. Cihaz iki adet kameraya sahip olacak.2MP ön kamerası bulunurken 13MP’lik bir arka kameraya sahip olarak kullanıcılarına kaliteli görüntüler vermeyi hedefleyecek.