Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bostancı’da Emre Kaya rüzgarı

a

 

Yeni hiti “Dın Dın” ile listelere hızlı bir giriş yapan pop müzik dünyasının dahi yıldızı Emre Kaya 12 Kasım’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konserle çıtayı yükselterek rütbe aldı.
Emre Kaya, hazırlıkları 3 ay süren büyük şova imza attığı Bostancı konseri için, sahne performansının yanı sıra, dekor ve şovları ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Özel kurulan dev sahnesiyle Bostancı’nın en iddialı konserini veren ünlü sanatçı Emre Kaya bu konsere özel 21 kişiden oluşan dev orkestrası ve özel dans grubu ile çıtayı yükselterek Bostancı’nın en iddialı konserini verdi.

9 şarkıda sahneye çıkan 8 dansçı toplamda 3 kostüm değiştirdi. Konserin kreatif danışmanlığını yapan Selim Akar tarafından özel tasarlanan pilot tulumuyla basın mensuplarının karşısına çıkan Emre Kaya’nın 500’e yakın yıldızın kullanıldığı kostümündeki yıldızlar basın mensuplarının dikkatini çekti. Basın mensuplarının “Yıldızlar rütbenizi mi simgeliyor?” sorusuna ünlü sanatçının yanıtı “Rütbemizi halk belirler ben onlara layık biri olmaya çalışıyorum” oldu.

Emre Kaya uluslararası top modellerden oluşan kadınlar orkestrası ile de iddiasını ortaya koydu. Sahnede birbirinden ünlü top modeller çeşitli enstrümanlar ile Emre Kaya’ya eşlik etti.

Gecenin en önemli ve en çok konuşulan olayı ise “Çatlat” şarkısında Emre Kaya’nın koreografi dışına çıkarak dansçısını dudağından öpmesi oldu. Pop dünyasının yıldızı olarak işaret edilen Emre Kaya konserde 3 ayrı kostüm giydi.

Konserin bir bölümünde ustalara saygı bölümü yapan Emre Kaya’nın ustaların fotoğrafları önünde söylemiş olduğu şarkılar büyük alkış aldı. Kaya, Levent Yüksel – Zalim, Tarkan – Firuze, Kayahan – Odalarda Işıksızım, Orhan Gencebay – Bir Teselli Ver gibi parçaları da seslendirdi.