Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Demet’i kızdıran paket

a

 

Bir hayranı tarafından kendisine gönderilen turşunun kargoda zarar görmesi üzerine sinirlenen Demet Akalın, İnstagram’da ateş püskürdü.

Şarkıcı Demet Akalın, magazin dünyasında dobra kişiliğiyle tanınan bir isim. Sosyal medya hesabından günlük hayatına dair paylaşımlarda bulunan ve buradaki paylaşımlarında adeta ağzına ne gelirse çekinmeden söyleyen Demet Akalın, bir kargo firmasıyla kendisine gönderilen ürünlerin yolda bozulmuş olması üzerine adeta çılgına döndü ve bozulmuş ürünlerin fotoğraflarını hesabından paylaşarak şu yorumu yaptı:

“İğrençsin… El yapımı, her şeyi kırmışsın, yazık günah ya! Haram zehir zıkkım olsun. En çok turşuya üzüldüm. Ne ayva reçeli sağlam kalmış ne de diğerleri…”

Demet Akalın, bir sonraki paylaşımında ise en azından kendisine bu ürünleri gönderen kişinin mutlu olması adına sağlam kalan ürünleri paylaşmış ve “Bunlar sağlam kalmış, ne yapacaksınız acaba cevap bekliyorum. Bir özür en azından kadıncağız nerelerden gönderdi ya!” notunu düştü…