Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ebru Gündeş Kıbrıs’a uçtu

a

 
Son günlerde futbolcu Ufuk Ceylan’la aşk yaşadığı iddia edilen Ebru Gündeş, Kıbrıs’taki konserine gitmek üzere önceki gün havaalanında objektiflere takıldı.
Gündeş’in ABD’de tutuklu bulunan ve boşanacağı konuşulan 6 yıllık eşi Reza Zarrab’ın özel uçağı yerine tarifeli bir uçağa binmesi dikkat çekti.Sanatçı, Kıbrıs konserine gitmek için tüm yolcular gibi kuyruğa girerek işlemlerini yaptırdı. Gündeş’in alyansını çıkartıp tektaş yüzüğünü takması da gözlerden kaçmadı.

Gündeş’ten ayrılıp basın mensuplarının yanına gelen menajeri, ‘Ebru Hanım’la ilgili haberlere hukuki işlemler yapılacak. Söyleyebileceğimiz tek şey, iki taraftan da açılmış bir boşanma davası yok’ diye konuştu.

Daha önce eşi Reza Zarrab’ın özel jetini kullanan ancak boşanma haberlerinden sonra bu uçağı kullanmama kararı alan Gündeş, tarifeli uçakla yolculuk yaptı. Boşanma kararı alan ancak açılmış bir davası olmayan Ebru Gündeş, daha önce kesin bir dille yalanladığı yasak aşk haberlerine dair soruları yanıtsız bıraktı.